خدمات روانپزشکی و روانشناسی سالمندان

روانپزشکی سالمندان

جمعیت سالمندان یکی از بالاترین نرخ های رشد جمعیت در کشور و ایالت کالیفرنیا را داراست. با اینکه بیشتر افراد از سلامت روان خوبی برخوردارند، بسیاری از سالمندان، همانند سایر مشکلات سلامتی از جمله بیماری قلبی، دیابت و از دست دادن قدرت شنوایی، در خطر بروز اختلالات روانی هستند.

غالبا، مشکلات سلامت روانی توسط متخصصان حوزه سلامت و خود افراد سالمندان ناشناخته می ماند. گاهی اوقات حس ناخوشایند در خصوص مشکلات روانی و پذیرش آنها باعث می شود افراد و یا خانواه هایشان برای کمک گرفتن در این مورد تردید کنند.

مرکز روانپزشکی و سلامت روان هاربر، در حال گسترش دسترسی به مراقبت های روانی و درمانی موثر برای این جمعیت منحصر بفرد، با تمرکز بر رویکرد فرهنگی مناسب و فرد محور می باشد.

چرا مرکز روانپزشکی و سلامت روان هاربر؟

در مرکز روانپزشکی و سلامت روان هاربر، ما معتقدیم مراقبت های سلامتی با بالاترین حد کیفیت، زمانی ارائه می گردد که علم پزشکی، با محبتی که از اعماق قلب هایمان سرچشمه می گیرد آمیخته شود. ما از این موضوع به عنوان “یکی شدن روان و قلب” یاد می کنیم و از آن برای پیشرفت مداوم و موفقیتی ماندگار الهام می گیریم.

هدف ما ارائه روان درمانی و حمایت از شما و کسانی که دوستشان دارید است تا کمک کنیم تا حد امکان از زندگی بیشترین لذت را ببرید. پس از ارزیابی اولیه، یه برنامه درمانی شخصی و جامع برای شما تدوین می کنیم. متخصصین مرکز ما در بخش سالمندان، با آمیزه ای از جدیدترین روش های علمی و گنجینه ای از تجارب پزشکی، روش های درمانی را با حفظ حریم شخصی و احترام به شان هر بیمار ارائه می کنند.

بسیاری از بیمه های درمانی من جمله MediCal  پذیرفته می شود.

افسردگی مزمن چیست؟

افسردگی مزمن یا افسردگی مقاوم در برابر درمان، نوعی از افسردگیست که در برابر حداقل 3 داروی ضد افسردگی از طبقه بندی های دارویی متفاوت، مقاوم می باشد.

اسپراواتو (Spravato) چیست؟

اسپری بینی اسپراواتو، داروئیست که به تازگی تائیدیه سازمان غذا و دارو (FDA) را برای درمان افسردگی مزمن در بزرگسالان دریافت کرده است. لطفا جهت دانلود فایل راهنمای بیمار، فرم مقابل را کامل کنید تا اطلاعات بیشتری در رابطه با این دارو، اینکه مناسب چه افرادیست، گزینه های درمانی و عوارض جانبی احتمالی کسب کنید.

برای اینکه بدانید آیا اسپراواتو برای شما مناسب است، با دکتر خود مشورت کنید.

لطفا توجه داشته باشید که اسپراواتو تنها از مراکز درمانی و بهداشتی که دارای گواهینامه تائیدیه بوده و از نظر پزشکی تحت نظارت می باشند، قابل توزیع می باشد.

نسخه راهنمای خود را دریافت کنید:

اسپراواتو (Spravato) – راهنمای بیمار

 

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

About Harbor Psychiatry & Mental Health

We believe outstanding healthcare is delivered when we merge the science of medicine with the compassion of our hearts. We refer to this as “head and heart together,” inspiring constant improvement and lasting success.
Psychiatrists Orange County CA
Psychologists Orange County CA